poniedziałek, 8 lutego 2016

Kobieca szkatułka - Marilyn Monroe 1

Jak tylko zobaczyłam ten motyw wiedziałam że muszę go mieć. To trochę jak z butami ... wchodzisz do sklepu a tam one ... najpiękniejsze i "najwygodniejsze" buty  świata i oczywiście musisz je mieć :) Takie właśnie uczucia targnęły mną gdy zobaczyłam motyw Marilyn ...
Zdjęcie Marilyn Monroe jest w mojej opinii tak kobiece że musiała powstać z nim szkatułka ... dla 100% babki oczywiście ;) Oby cieszyła oko właścicielki jak najdłużej.Do tej pracy użyto standardowej herbaciarki na 4 przegródki.

Dół szkatułki skrakowany jednoskładnikowym preparatem do spękań.
Podkład czarna farba następnie biała.
Wieczko szkatułki oczywiście z Marilyn otoczonej głęboką czernią ... dla dodania szyku zrobiono bezbarwne reliefy z odrobiną brokatu.

Czerwona tasiemka, nawiązująca do czerwieni ust ...


Wnętrze szkatułki biało - czarne, dodatkowo wewnątrz wieczka wkleiłam skrakowane serce, ozdobione umarszczoną tasiemką farbowaną domowym sposobem na szaro.

 
Całość kilkukrotnie lakierowana lakierem akrylowym do uzyskania gładkości.
 
Jeszcze tylko dżecik na kokardce i finito!

2 komentarze:

  1. Witam serdecznie,
    Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń